Pėsčiomis pajūriu 2017 | Sveikatiados Mokyklų lyga
Legendiniu tapęs pėsčiųjų žygis “Pėsčiomis pajūriu" ir vėl kviečia visus įveikti iššūkį. Jau trečią kartą organizuojamas žygis jus pasitinka kitoks - dar įspūdingesnis, didesnis ir smagesnis! Išbandykite save, susipažinkite su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais ir pajuskite malonų nuovargį įveikus ilgą kelią pėsčiomis! Iššūkį išsirinksite kiekvienas, nes "Pėsčiomis pajūriu 2017" net 5 maršrutai: 12 ½ km vienu ypu, 25 km per pusdienį, 50 km per dieną, 50 km per naktį, 100 km per parą.
pėsčiomis pajūriu, pajūrio žygis, žygis pajūriu, pėsčiųjų žygiai, žygiuoti, eiti, ėjimas, 2017
918
single,single-post,postid-918,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
Mokyklų-lyga_1920-×-666_3

Sveikatiados Mokyklų lyga

Mūsų draugai ir partneriai Sveikatiada kviečia:

Visus moksleivius, tėvelius ir mokytojus dalyvauti ,,Mokyklų lygoje“ ir laimėti puikių prizų. Suburkite visą savo klasę, išsirinkti vieną iš 5 maršrutų „Pėsčiomis pajūriu’17“ – didžiausiame pėsčiųjų žygyje Lietuvoje ir gegužės 13 d. įveikite iššūkį.

KAIP NUSTATYSIME LAIMĖTOJUS?

Pagrindinius prizus gali laimėti ta klasė, kuri surinks daugiausiai taškų. Jie bus skaičiuojami pagal formulę: bendras klasės komandos nueitų kilometrų skaičius bus dalinamas iš oficialaus klasės mokinių skaičiaus.

BKNKS / OKMS  = taškai

Daugiausiai galimybių tapti Mokyklos lygos nugalėtojais turi ta klasė, kurios visi mokiniai dalyvaus ir kuri pasikvies daugiausiai šeimos narių bei mokytojų į savo klasės komandą.

KAIP TEISINGAI UŽSIREGISTRUOTI?

Klases registruoja mokytojai, pranešdami Sveikatiados komandai, kad jų mokoma klasė norėtų dalyvauti Mokyklų lygoje. Registracijos forma: Mokyklų lyga

Taip jie gaus nuolaidų kodus su kuriais galės registruoti savo klases www.PėsčiomisPajūriu’17 nurodydami oficialų mokyklos pavadinimą ir klasę. Jeigu mokyklos pavadinime nėra nurodytas miestas, jį įveskite pavadinimo pradžioje. Pavyzdžiui:  Kauno jezuitų gimnazija 6 b, Vilniaus licėjus 10. Tai bus Jūsų klasės komandos pavadinimas. Svarbu, kad tiek mokiniai, tiek jų tėveliai, tiek mokytojai registruojantis įvestų tikslų komandos pavadinimą.

info@trenkturas.lt +370 625 09 306