Pėsčiomis pajūriu 2017 | Svarbi žinia jums ir jūsų artimiesiems (POLA)
Legendiniu tapęs pėsčiųjų žygis “Pėsčiomis pajūriu" ir vėl kviečia visus įveikti iššūkį. Jau trečią kartą organizuojamas žygis jus pasitinka kitoks - dar įspūdingesnis, didesnis ir smagesnis! Išbandykite save, susipažinkite su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais ir pajuskite malonų nuovargį įveikus ilgą kelią pėsčiomis! Iššūkį išsirinksite kiekvienas, nes "Pėsčiomis pajūriu 2017" net 5 maršrutai: 12 ½ km vienu ypu, 25 km per pusdienį, 50 km per dieną, 50 km per naktį, 100 km per parą.
pėsčiomis pajūriu, pajūrio žygis, žygis pajūriu, pėsčiųjų žygiai, žygiuoti, eiti, ėjimas, 2017
912
single,single-post,postid-912,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Svarbi žinia jums ir jūsų artimiesiems (POLA)

Ar žinote, kad Lietuvoje yra 100 tūkstančių žmonių, sergančių vėžiu? O kad per metus šią diagnozę išgirsta virš 18 000 žmonių? Lietuvoje beveik nėra šeimų, kurių ši liga nepalietė.

 

Gera žinia ta, kad bent trečdalio vėžinių susirgimų galima išvengti, jei atliksime 3 paprastus žingsnius:
  1. propaguosime sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą,
  2. dalyvausime prevencinėse patikros programose,
  3. savo artimiesiems ir draugams priminsime, kad svarbu reguliariai tikrintis sveikatą. Atsakymas „vėliau“ netinka. Būkime ne naikintojais, o gyvybių gelbėtojais. Kartu lengviau.

 

Pagalbos Onkologiniams Ligoniams Asociacija (POLA) suvienijo nevyriausybinį, viešąjį ir privatų sektorius vykdant informavimo akciją, kaip galima išvengti vėžio. Plačiau apie šią socialinę iniciatyvą skaitykite ČIA, taip pat susipažinkite su prevencinėmis programomis.

 

POLA gelbsti gyvybes. TrenkTuras palaiko POLA. Visą jų komandą taip pat pamatysime ir mūsų pajūrio žygyje gegužės 13 d.