Pėsčiomis pajūriu 2017 | Registracijos keitimas
Legendiniu tapęs pėsčiųjų žygis “Pėsčiomis pajūriu" ir vėl kviečia visus įveikti iššūkį. Jau trečią kartą organizuojamas žygis jus pasitinka kitoks - dar įspūdingesnis, didesnis ir smagesnis! Išbandykite save, susipažinkite su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais ir pajuskite malonų nuovargį įveikus ilgą kelią pėsčiomis! Iššūkį išsirinksite kiekvienas, nes "Pėsčiomis pajūriu 2017" net 5 maršrutai: 12 ½ km vienu ypu, 25 km per pusdienį, 50 km per dieną, 50 km per naktį, 100 km per parą.
pėsčiomis pajūriu, pajūrio žygis, žygis pajūriu, pėsčiųjų žygiai, žygiuoti, eiti, ėjimas, 2017
1009
single,single-post,postid-1009,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

Registracijos keitimas

Registracijos keitimas

PP_2017_bilietasJEIGU NORITE:

– keisti turimą maršrutą į trumpesnį, tuomet jums užteks apie tai pranešti renginio dieną  registracijos metu Smiltynėje. Jums bus įteiktas pageidaujamo trumpesnio maršruto dalyvio startinis paketas.

– keisti turimą maršrutą į ilgesnį, tuomet jums reiks užsiregistruoti iš naujo ir sumokėti dalyvio startinį mokestį. Ankstesnę registraciją trumpesniam maršrutui galėsite perleisti, parduoti ar dovanoti kitam asmeniui.

– perimti ar perleisti registraciją, jums yra būtina susisiekti su Trenkturo komanda. Siųskite keičiamo bilieto nr. ir dalyvio vardą bei pavardę adresu pagalba@trenkturas.lt ir pridėkite asmens, perimančio registraciją, duomenis:

  • vardas, pavardė;
  • el. pašto adresas;
  • tel. numeris;
  • gimimo data;
  • miestas;
  • komandos pavadinimas (jei kokiai nors priklauso).

 

Pakeitus duomenis gausite naują bilietą su pakeistais dalyvio duomenimis el. paštu.