Pėsčiomis pajūriu 2017 | Augintiniai, apgyvendinimas, dalyvio mokestis, DUK
Legendiniu tapęs pėsčiųjų žygis “Pėsčiomis pajūriu" ir vėl kviečia visus įveikti iššūkį. Jau trečią kartą organizuojamas žygis jus pasitinka kitoks - dar įspūdingesnis, didesnis ir smagesnis! Išbandykite save, susipažinkite su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais ir pajuskite malonų nuovargį įveikus ilgą kelią pėsčiomis! Iššūkį išsirinksite kiekvienas, nes "Pėsčiomis pajūriu 2017" net 5 maršrutai: 12 ½ km vienu ypu, 25 km per pusdienį, 50 km per dieną, 50 km per naktį, 100 km per parą.
pėsčiomis pajūriu, pajūrio žygis, žygis pajūriu, pėsčiųjų žygiai, žygiuoti, eiti, ėjimas, 2017
704
single,single-post,postid-704,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
13256187_1727797280800993_1040984881226162798_n

Augintiniai, apgyvendinimas, dalyvio mokestis, DUK

Pavasariniai vėjai jau pradėjo švilpauti pro Trenkturo langus, primindami, kad vis mažiau dienų lieka iki susitikimo Pėsčiomis pajūriu’17 iššūkyje. Pasiruošimas įgavo pagreitį, todėl skubame pranešti šviežutėles naujienas.

AUGINTINIAI RENGINIO METU

Gauname nemažai užklausų iš žmonių, norinčių į žygį leistis kartu su šunimis, tad patvirtiname, kad žygiuoti kartu su keturkojais bendražygiais galite. Tačiau turite užtikrinti, kad viso renginio metu augintinis būtų vedamas su pavadėliu. Renginys vyksta laukinėje gamtoje kur gausu nepažintų kvapų ir kitų, ne tik naminių, gyvūnų, į tai svarbu atkreipti dėmesį norint išvengti neprognozuojamo gyvūnų elgesio pasėkmių. Bendras gyvūnų priežiūros taisykles rasite čia.
Taip pat nepamirškite pasirūpinti visomis būtinomis augintinių priežiūros priemonėmis, įskaitant maišelius ekskrementams.

 

ASMILTYNES-JACHTKLUBAS_Logo-300x300PGYVENDINIMAS SMILTYNĖS JACHTKLUBE

Artėjant gegužės 13 dienai neužmirškite susiplanuoti poilsio prieš žygį ir po jo. Norintys garantuoti sau šį malonumą bene patogiausioje vietoje netoli starto/finišo Smiltynėje, turėtų nedelsti ir rezervuoti nakvynę atsinaujinusiame Smiltynės Jachtklube.

Dėmesio – laisvų vietų skaičius sparčiai mažėja. Rezervuoti.

 

DIDĖJA REGISTRACIJOS MOKESTIS

Visiems atidėliojantiems registraciją į žygį norime pranešti, kad dalyvio mokestis didės kovo 1 d.

Jeigu jau esate apsisprendęs, tuomet manytume, būtų pats metas registruotis DABAR!

DUK

Stengiamės apie viską pagalvoti iš anksto ir į klausimus atsakyti jiems dar nekilus. O iškilusiems atsakymus galite rasti dažniausiai užduodamų klausimų (DUK) skiltyje. Ją nuolat atnaujiname!