Pėsčiomis pajūriu 2017 | Lukla nuolaidos
Legendiniu tapęs pėsčiųjų žygis “Pėsčiomis pajūriu" ir vėl kviečia visus įveikti iššūkį. Jau trečią kartą organizuojamas žygis jus pasitinka kitoks - dar įspūdingesnis, didesnis ir smagesnis! Išbandykite save, susipažinkite su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais ir pajuskite malonų nuovargį įveikus ilgą kelią pėsčiomis! Iššūkį išsirinksite kiekvienas, nes "Pėsčiomis pajūriu 2017" net 5 maršrutai: 12 ½ km vienu ypu, 25 km per pusdienį, 50 km per dieną, 50 km per naktį, 100 km per parą.
pėsčiomis pajūriu, pajūrio žygis, žygis pajūriu, pėsčiųjų žygiai, žygiuoti, eiti, ėjimas, 2017
988
single,single-post,postid-988,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

Lukla nuolaidos

Lukla nuolaidos

Lukla1

Žygiui artėjant svarbu nepamiršti, kad kokybiška apranga ir avalynė yra vienas svarbiausių pasiruošimo elementų.

Pusę darbo padarėme už jus ir kartu su kelionių ekspertais LUKLA surinkome krūvą patarimų apie tai į ką reiktų atkreipti dėmesį, renkantis aprangą ar inventorių žygiui. Liko tik paskaityti apie tai pasiruošimo skiltyje.

Dar geresnė žinia ta, kad LUKLA, specializuota žygių aprangos ir technikos parduotuvė, Pėsčiomis Pajūriu dalyviams skiria specialias nuolaidas  ir pasiūlymus. Juos rasti galite čia.