Pėsčiomis pajūriu 2017 | Atnaujinti žygio maršrutai – trenkiamės į Smiltynę
Legendiniu tapęs pėsčiųjų žygis “Pėsčiomis pajūriu" ir vėl kviečia visus įveikti iššūkį. Jau trečią kartą organizuojamas žygis jus pasitinka kitoks - dar įspūdingesnis, didesnis ir smagesnis! Išbandykite save, susipažinkite su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais ir pajuskite malonų nuovargį įveikus ilgą kelią pėsčiomis! Iššūkį išsirinksite kiekvienas, nes "Pėsčiomis pajūriu 2017" net 5 maršrutai: 12 ½ km vienu ypu, 25 km per pusdienį, 50 km per dieną, 50 km per naktį, 100 km per parą.
pėsčiomis pajūriu, pajūrio žygis, žygis pajūriu, pėsčiųjų žygiai, žygiuoti, eiti, ėjimas, 2017
21
single,single-post,postid-21,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
pp_home-page-baneris_1920x667-pxx

Atnaujinti žygio maršrutai – trenkiamės į Smiltynę

Kviečiame susipažinti su naujais žygio Pėsčiomis pajūriu 2017 maršrutais, kuriais siekiame pagerinti renginio infrastruktūrą bei padaryti žygiavimą dar įvairesnį bei vaizdingesnį. Visi 2017 m. žygio maršrutai drieksis tik Kuršių nerijoje ir bus radialiniai – startuosite ir finišuosite Smiltynėje. Stengiamės tam, kad patirtumėte šios unikalios vietovės grožį dienos šviesoje! Eidami galėsite mėgautis ne tik auksiniu Baltijos pajūrio smėliu, bet ir Kuršių nerijos miškų magija.

Taip pat suteiksime galimybę žygio metu dažniau atsikvėpti, nes kiekviename maršrute esame numatę įrengti gerokai daugiau poilsio ir pagalbos punktų. O kad kojos taip nenuvargtų, pagalvojome ir apie maršrutų dangos paįvairinimą – eisite ne tik smėliu, bet ir nuostabiais Kuršių nerijos miškų bei dviračių takeliais.

2017 m. žygyje turime dar vieną naujieną – trumpesnį 12 ½ km vienu ypu maršrutą. Jis subalansuotas pradedantiesiems žygeiviams, šeimoms ir tiems, kurie nori tiesiog maloniai pasivaikščioti grožėdamiesi Kuršių nerijos gamta, bet dar nėra pasirengę ilgoms distancijoms.

GALĖSITE RINKTIS NET IŠ 5 MARŠRUTŲ:

  • 12 ½ km vienu ypu – radialinis žygis aplink Smiltynę
  • 25 km per pusdienį – Smiltynė–Alksnynė–Smiltynė
  • 50 km per dieną – Smiltynė–Juodkrantė–Smiltynė
  • 50 km per naktį – Smiltynė–Juodkrantė–Smiltynė
  • 100 km per parą – Smiltynė–Nida–Smiltynė