Pėsčiomis pajūriu 2017 | DUK
Legendiniu tapęs pėsčiųjų žygis “Pėsčiomis pajūriu" ir vėl kviečia visus įveikti iššūkį. Jau trečią kartą organizuojamas žygis jus pasitinka kitoks - dar įspūdingesnis, didesnis ir smagesnis! Išbandykite save, susipažinkite su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais ir pajuskite malonų nuovargį įveikus ilgą kelią pėsčiomis! Iššūkį išsirinksite kiekvienas, nes "Pėsčiomis pajūriu 2017" net 5 maršrutai: 12 ½ km vienu ypu, 25 km per pusdienį, 50 km per dieną, 50 km per naktį, 100 km per parą.
pėsčiomis pajūriu, pajūrio žygis, žygis pajūriu, pėsčiųjų žygiai, žygiuoti, eiti, ėjimas, 2017
449
page,page-id-449,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

DUK

Registracija

Ar norint užsiregistruoti į žygį yra būtina turėti Paysera sąskaitą, ar galima apmokėti kitu būdu?

Užsiregistruoti į žygį galite ir neturėdami Paysera sąskaitos. Išsirinkite maršrutus, užpildykite dalyvių duomenis ir apmokėkite jums tinkamu būdu.

O jei jau turite ar atsidarysite naują Paysera sąskaitą ir apmokėsite iš jos, 5% dalyvio mokesčio bus grąžinama į Jūsų Paysera sąskaitą. Ją galite atsidaryti čia.

Kada bus atsiųstas registracijos patvirtinimas (bilietai)?

Registracijos patvirtinimas (bilietas) PDF formatu atsiunčiamas į Jūsų nurodytą mokėtojo el. paštą iškart po sėkmingos registracijos.

Jei praėjus 24 val. po registracijos vis dar negavote patvirtinimo (bilieto) ir jo neradote šlamšto skiltyje (Spam, Junkmail ar pan.), susisiekite su mumis el. paštu pagalba@trenkturas.lt.

Ką daryti jeigu negavau ar praradau registracijos patvirtinimą (bilietą)?

Parašykite mums el. paštu pagalba@trenkturas.lt.

Ką daryti, jei nepavyksta atsiskaityti už registraciją užsienio banko kortele?

Susisiekite su mumis el. paštu info@trenkturas.lt ir surasime Jums tinkamą būdą.

Kodėl svarbu taisyklingai užpildyti registracijos formą?

Pagal registracijos formoje pateiktą informaciją dalyviai bus registruojami renginio dieną Smiltynėje. Neatitinkant duomenims, prašysime pateikti asmens dokumentą.

Taip pat, nurodytu dalyvio el. paštu atsiųsime aktualią informaciją apie pasirengimą žygiui, o renginio metu iškilus būtinybei, galėsime susisiekti su dalyviu jo mob. tel. numeriu.

Iki kokio amžiaus vaikai gali dalyvauti nemokamai?

Vaikai iki 7 metų amžiaus žygyje gali dalyvauti neregistruoti, t. y. nemokamai, bet kartu su tėvais. Jeigu norite, kad jūsų vaikas gautų startinį paketą, maitinimą, diplomą, medalį ir kitas paslaugas, jis irgi turi būti užregistruotas (nepriklausomai nuo amžiaus).

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už įsigytus bilietus ir kaip tai padaryti?

Taip, galima. Parašykite mums el. paštu į info@trenkturas.lt, nurodydami užsakymo numerį, fizinio ar juridinio asmens rekvizitus bei užsakymo sumą.

Ar keisis dalyvio mokestis?

Taip, dalyvio mokestis artėjant renginiui augs. Apie tai iš anksto skelbsime internetinėje žygio svetainėje, Facebook renginio puslapyje bei naujienlaiškiais visiems juos užsiprenimeravusiems.

Norite gauti naujienas pirmi? Rašykite mums el. paštu info@trenturas.lt arba užsiregistruokite naujienlaiškiui čia.

Ar registracija į žygį gali būti sustabdyta?

Taip, dėl per didelio dalyvių skaičius, registracija gali būti stabdoma dar gerokai prieš žygį. Apie tai iš anksto informuosime Facebook renginio puslapyje bei naujienlaiškiais visiems juos užsiprenimeravusiems.

Norite gauti naujienas pirmi? Rašykite mums el. paštu info@trenturas.lt arba užsiregistruokite naujienlaiškiui čia.

Ar galima bus užsiregistruoti atvykus į žygio vietą?

Pirmiausia, renginio dieną registracijos mokestis bus gerokai didesnis. Antra, prisimenant pernai metų patirtį, registracija gali būti stabdoma dar gerokai prieš žygį, pasiekus maksimalų dalyvių skaičių.

Ar galima startinius paketus atsiimti iš anksto?

Startiniai paketai bus išduodami tik žygio dieną starto vietoje Smiltynėje.

Ar atsiimant startinį paketą yra būtina registracijos patvirtinimą (bilietą) turėti atspausdintą ar užtenka el. versijos telefone?

Kad pakliūtumėte į renginį, spausdinto bilieto turėti nėra būtina. Svarbu, kad būtų galimybė nuskenuoti QR kodą – tam užtenka ir elektroninės bilieto versijos telefone. Tačiau rekomenduojame pasirūpinti, kad telefonas neišsikrautų.

Registracijos keitimas

Ką daryti, jeigu noriu pakeisti ar panaikinti savo registracijos duomenis?

Rašykite mums el. paštu pagalba@trenkturas.lt.

Noriu pakeisti maršrutą. Kaip tai padaryti?

Jei norite pakeisti maršrutą į trumpesnį, tai galite padaryti starto vietoje – atsiimdami startinį paketą informuokite mūsų komandą, kad norėsite žygiuoti trumpesnį atstumą nei registravotės.

Jei norite pakeisti maršrutą į ilgesnį, Jums reikės užsiregistruoti iš naujo ir sumokėti dalyvio mokestį. Ankstesnę registraciją trumpesniam maršrutui galite perleisti, parduoti ar dovanoti kitam asmeniui.

Nebegaliu (nebenoriu) dalyvauti. Ar galiu susigrąžinti dalyvio mokestį?

Sumokėto dalyvio mokesčio negrąžiname, tačiau galite parduoti, padovanoti ar kitaip perleisti savo registraciją kitam asmeniui.

Jei taip nuspręstumėte, būtinai informuokite mus el. paštu info@trenkturas.lt. Laiške nurodykite turimo bilieto ar užsakymo numerį, pasirinktą maršrutą ir kokio dalyvio (vardas, pavardė, el. pašto adresas) duomenys bus keičiami. Taip pat tiksliai surašykite naujo dalyvio registracijos informaciją (vardas, pavardė, el. paštas, mob. tel. nr., miestas, gim. data, bei tikslus komandos pavadinimas, jei tokiai priklauso).

Primename, kad dalyvis, perleisdamas registraciją kitam asmeniui, įsipareigoja jį supažindinti su žygio nuostatais, o naujasis dalyvis perimdamas registraciją su jais sutinka.

Ar galima savo registraciją į žygį perleisti kitam asmeniui?

Taip, galima. Apie tai būtinai informuokite mus el. paštu pagalba@trenkturas.lt. Laiške nurodykite turimo bilieto ar užsakymo numerį, pasirinktą maršrutą ir kokio dalyvio (vardas, pavardė, el. pašto adresas) duomenys bus keičiami. Taip pat tiksliai surašykite naujo dalyvio registracijos informaciją (vardas, pavardė, el. paštas, mob. tel. nr., miestas, gim. data, bei tikslus komandos pavadinimas, jei tokiai priklauso).

Primename, dalyvis, perleisdamas registraciją kitam asmeniui, įsipareigoja jį supažindinti su žygio nuostatais, o naujasis dalyvis perimdamas registraciją su jais sutinka.

Jeigu nebegaliu dalyvauti žygyje ir noriu perleisti ar parduoti registraciją (bilietą), ar galiu paskelbti jūsų renginio Facebook puslapyje?

Taip, skelbti galite, tačiau suraskite puslapyje tam paskirtą įrašą, po kuriuo visi dalyviai diskutuoja ar keičiasi savo registracijomis.

Komandinė įskaita

Ar registruojantis yra būtina nurodyti komandą?

Nebūtina. Žygis, visų pirma, yra individualus iššūkis, todėl kiekvienas, įveikęs pasirinktą maršrutą, gaus asmeninį diplomą ir medalį. Komandinė rungtis yra papildoma pramoga tiems, kurie nori burtis į grupes, atstovauti savo įmonę ar klubą ir varžytis, kuri komanda įveiks daugiau kilometrų.

Daugiausiai kilometrų įveikusios komandos bus apdovanotos.

Ką daryti, jei nenurodžiau savo komandos pavadinimo ar noriu pakeisti komandą?

Jei turite subūrę savo komandą, bet neįvedėte jos pavadinimo registracijos metu ar norite ją pakeisti, parašykite mums el. paštu info@trenkturas.lt. Laiške nurodykite turimo bilieto ar užsakymo numerį, dalyvio vardą, pavardę ir tikslų komandos pavadinimą.

Žygiavimas

Kaip žygio metu bus identifikuojami oficialūs dalyviai?

Dalyviai turės kontrolines pasirinkto maršruto apyrankes, kurios bus tikrinamos starte, poilsio ir pagalbos punktuose bei finiše. Tik oficialūs dalyviai gaus maitinimą, arbatą, geriamąjį vandenį, parvežimą atgal į Smiltynę, nusprendę nebetęsti žygio, pasirinkto maršruto diplomus, medalius, sėkmingai finišavę, ir kitas paslaugas.

Ar bus matuojamas žygio maršrutų įveikimo laikas?

Laikas, per kurį įveiksite savo pasirinktą maršrutą, fiksuojamas nebus. Renginio tikslas nėra žygiuoti kuo greičiau, tačiau mėgautis ėjimu, jūra ir gera kompanija.

Jei siekiate savo asmeninio rekordo ar norite palyginti rezultatus su draugais, rekomenduojame trasoje užtruktą laiką fiksuoti kiekvienam savarankiškai.

Ar yra numatytas laikas, per kurį turiu suspėti įveikti pasirinktą maršrutą?

Tikslių laiko ribų nėra, tačiau kiekvienas dalyvis turi pats įsivertinti, kokiu metu reikėtų startuoti ir kokiu tempu eiti, kad spėtų į visus poilsio ir pagalbos punktus jų darbo metu ir laiku finišuotų.

Starto ir finišo laikus kiekvienam maršrutui galite rasti čia, o punktų darbo laikai bus nurodyti dalyvio pase, kurį gausite kartu su startiniu paketu renginio dieną Smiltynėje.

Mes esame įvertinę greičiausiai ir lėčiausiai einančių žygeivių tempus, kad net jei išeisite paskutinis, galite būti ramus, jog visur spėsite.

Ar bus einama tik paplūdimiu?

Ne, maždaug pusė kiekvieno maršruto trasos drieksis pliažu, kita dalis miško ir dviračių takais.

Ar bus galimybė kur nors palikti asmeninius daiktus, kol žygiuosime?

Taip, daiktus saugojimui galėsite palikti starte-finiše Smiltynėje prieš pradedant žygį ir atsiimti tik baigus.

Ar žygio metu bus maisto bei užkandžių ir vegetarams ar veganams?

Taip, vegetariško maisto ir užkandžių bus. Veganišo maisto užtikrinti negalime, todėl siūlome pasirūpinti patiems.

Ar žygyje galima bėgti?

Žygio nuostatai bėgti draudžia.

Be to, tai nebūtų tikslinga, nes maršrutų įveikimo laikas nėra matuojamas ir greičiausi žygeiviai nebus papildomai apdovanojami. Nors užtikrinti, kad bėgančių nebūtų, yra sudėtinga, tačiau poilsio ir pagalbos punktų darbo laikas yra pritaikytas einantiems, todėl per daug skubantiems gali tekti juose palaukti.

Ar nebaigęs trasos dalyvis bus parvežamas į starto vietą?

Taip. Dalyviai, būdami bet kuriame savo maršruto poilsio ir pagalbos punkte ir nutarę nutraukti ėjimą, turi apie savo sprendimą informuoti mūsų komandą. Tuomet jie kuo greičiau bus parvežti į starto vietą Smiltynėje.

Kokiu atveju gausiu diplomą ir medalį?

Diplomą gaus kiekvienas registruotas dalyvis, nepriklausomai nuo to, kiek kilometrų nuėjo.

Diplomas įteikiamas su Jūsų vardu ir pavarde bei įveiktų kilometrų skaičiumi tame poilsio ir pagalbos punkte, kuriame nutraukiate ėjimą, arba finiše, sėkmingai įveikus pasirinktą maršrutą.

Medalis įteikiamas tik tiems dalyviams, kurie nuėjo visą atstumą ir sėkmingai finišavo. Tačiau jei dalyvis buvo pasirinkęs vieną maršrutą, o įveikė kitą, jam medalis finiše įteiktas nebus.

Kiti klausimai

Ar galima renginyje dalyvauti kartu su šunimis?

Taip, renginyje dalyvauti galite kartu su šunimis. Tačiau turite pasirūpinti, kad viso renginio metu būtų laikomasi gyvūnų laikymo ir priežiūros taisyklių. Jas rasti galite čia.

Ar Pėsčiomis pajūriu’17 yra įskaitinis PŽA (Pėsčiųjų žygių asociacijos) žygis?

Taip, įskaitinį TrenkTuro štampą PŽA pasuose galima bus gauti renginio dieną informacijos punkte Smiltynėje, įveikus savo pasirinktą maršrutą.

Ar Pėsčiomis pajūriu’17 renginio vietoje bus galima įsigyti PŽA pasą?

Taip, PŽA pasą bus galima įsigyti renginio dieną informacijos punkte Smiltynėje.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.